Peygamberlere Atılan İftiralara Cevaplar

Peygamberlere Atılan İftiralar

Tiranlar vurdukça yeni filizler yeşerecek ve şuleler parıldayacaktır2014 Kurban Bayramı’nda Pennsylvania’da Okunan Hutbe


Günümüzde,tarihî tekerrürler devr-i dâimlerinden biriyle daha karşı karşıya bulunuyoruz;her tarafta üst üste felâketler,her yerde toplumu sarsan musibetler;depremler,seller,yangınlar,trafik faciaları ve bilmem daha ne belâlar.! Sonra değişik türden zulümler,istibdatlar,komplolar,cinayetler,vicdanlara baskılar.. ve onca mazlumiyetlere,mağduriyetlere rağmen “belâ-yı dertten” ah etmeyen gamsızlar.. buna karşılık insanlara zulüm ve gadirde bulunan,zulmederken de ağlayıp-sızlayıp mazlumu haksız göstermeye çalışan şarlatanlar..

Devamını oku:Tiranlar vurdukça yeni filizler yeşerecek ve şuleler parıldayacaktır

Yüzden fazla İslam aliminden IŞİD karşıtı mektupDünyanın farklı ülkelerinden 100'ün üzerinde İslam alimi "Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) militanlarına ve sempatizanlarına" hitaben açık mektup yazdı.

18 sayfalık mektupta IŞİD'in Müslümanlıkla hiçbir ilgisinin olmadığı belirtiliyor ve sık sık Kuran'dan alıntılar yapılarak IŞİD'in bugüne kadarki eylemleriyle ayetlerin nasıl ters düştüğüne dikkat çekiliyor.

Devamını oku:Yüzden fazla İslam aliminden IŞİD karşıtı mektup

Akit Yazarı Fatih Tezcan'dan Peygamber Efendimiz (s.a.v.)'e ''kafa keserdi'' İftirasıAKP'nin tırlarla silah ve para göndererek desteklediği El Nusra ve IŞİD'in cinayetlerini savunmak için Fatih Tezcan gibiler Peygamberimizi (sav) cani olarak lanse ediyorlar. 

Aşağıdaki videoda Fatih Tezcan'ın "Kafa kesenlere terörist diyerek hakaret etmeyin. Hz. Muhammed'de kafa kesmiştir. Hz Muhammed'e terörist mi demek istiyorsunuz?" sözleri duyuluyor.

Fatih Tezcan - Hz. Muhammed Kafa Kesmiştir
http://www.youtube.com/watch?v=i0gQzzuJTqU

Son söz Allah Rasulü'nden olsun. "Sizin davranışlarınıza bakıpta müslümanlığa özenen insanlar yoksa imanınızı gözden geçirin" ,sadaka Rasûlullah......

Devamını oku:Akit Yazarı Fatih Tezcan'dan Peygamber Efendimiz (s.a.v.)'e ''kafa keserdi'' İftirası

Peygamber Efendimizin Sakal-ı Şerifi’ne “Kıl” diyenlere Cübbeli Ahmet Hoca Cevap verdihttp://dai.ly/x26egny

"Sakal-ı Şerif'e (hâşâ) kıllar diyen,Kur'an surelerinin isimlerini alaya alan ve en rezil bir ifadeyle Kainatın Efendisi'ne (sallallahu aleyhi ve sellem) gurur-kibir isnad eden idarecilerin ortaya çıkması ve daha yüksek makam sahipleri tarafından himaye edilmeleri de samimi Müslümanları kahretmektedir." (Mahmud Ustaosmanoğlu Hocaefendi’nin bacanağı,Muhammed Keskin Hoca)

Devamını oku:Peygamber Efendimizin Sakal-ı Şerifi’ne “Kıl” diyenlere Cübbeli Ahmet Hoca Cevap verdi

Başbakan'ın Hocaefendiye Hakaretlerini Caiz Göstermeye Çalışan Prof. Faruk Beşer,Ayetleri Çarpıtıp Allah'a İftira AttıPARTİ MÜFTÜLERİ BÖYLE CAHİL OLURSA İÇİŞLERİ BAKANINI ÇOK GÖRMEMEK LAZIM


Ali Ünal,bugünkü yazısında AKP'ye yakınlıklarıyla bilinen Prof. Faruk Beşer ve Hayrettin Karaman'ın Kur'an'daki bazı ayetleri yanlış yorumladıklarını yazarak İçişleri Bakanı’nın da ilgili sûreyi,hadiseleri yanlış yorumlamasını çok görmemeli diye yazdı.

İŞTE ALİ ÜNAL'IN BUGÜNKÜ YAZISI...

‘Parti müftüleri’nin onulmaz cehaleti

Devamını oku:Başbakan'ın Hocaefendiye Hakaretlerini Caiz Göstermeye Çalışan Prof. Faruk Beşer,Ayetleri...

Efkan Ala'nın “Hz.Peygamber gurura kapıldı ve Allah tarafından uyarıldı biz kapılmayacağız.” İftirasına CevapEfkan Ala’dan Peygamber Efendimiz hakkında skandal yorum "Hz. Peygamber Mekke’nin fethi sırasında gurura kapıldı ve Allah tarafından uyarıldı,biz kapılmayacağız..." AKP Gençlik Kolları tarafından İstanbul Eyüp’te düzenlenen ‘AK üniversiteliler sahur programı’na katılan İçişleri Bakanı Efkan Ala,Peygamber Efendimiz hakkında skandal ifadeler kullandı.

Devamını oku:Efkan Ala'nın “Hz.Peygamber gurura kapıldı ve Allah tarafından uyarıldı biz kapılmayacağız.”...

Talut ve Calut Kıssasından Adanmış Ruhlara Düşen HisseTâlût’un askerleri

Hazreti Musa’nın ruhunun ufkuna yürümesinden bir süre sonra kavmi yeniden isyanın karanlıklarına daldı. Ken’an adı verilen,bugünkü Lübnan ve Filistin civarlarında kalan bölgeyi yurt edinmişlerdi. Yanı başlarında ise Amâlika adında bir başka devlet vardı.

Devamını oku:Talut ve Calut Kıssasından Adanmış Ruhlara Düşen Hisse

Hristiyanların 'Allah Çocuk Edindi' İftirasına Papaz'dan İtirafİMAM ile PAPAZ'ın BAŞLAMADAN BİTEN MÜNAZARASI..

İmam,ehli kitap ile münazara için patrik ve papazların olduğu tartışma ortamında ilk cümlesi şöyle olmuş:
- “Papaz efendi,çoluk-çocuk nasıl?”

Devamını oku:Hristiyanların 'Allah Çocuk Edindi' İftirasına Papaz'dan İtiraf

Fakat,Siz Acele Ediyorsunuz! Peygamber Efendimizin (a.s) Çektigi SıkıntılarPeygamber Efendimizin (a.s) Çektigi Sıkıntılar


Fakat,Siz Acele Ediyorsunuz!

Müslüman köleler,fakirler ve kimsesizler,İslâm\'ın ilk dönemlerinde sık sık baskı,hakaret ve işkenceye maruz kalırlardı.

Devamını oku:Fakat,Siz Acele Ediyorsunuz! Peygamber Efendimizin (a.s) Çektigi Sıkıntılar

Peygamberler dahi dedi:“Allahım yardım ne zaman?”Peygamber dahi dedi:“Allahım yardım ne zaman?” Demir bir pençe ile sıkıldılar,Peygamber de sıkıldı.

Bu açıdan da,böyle olmayı yanlış bir şey yapıyoruz şeklinde algılamamalı.

Eğer bir demir pençe içinde sıkılma bir yönüyle yanlışın neticesi olsaydı,Allah celle celaluhu,Hazreti Adem’i başta öyle demir bir pençe ile sıkmazdı,

Devamını oku:Peygamberler dahi dedi:“Allahım yardım ne zaman?”

Ömer Döngeloğlu - Peygambere Hakaret EdenlereSüt annesinin bir aylık sütünü ömür boyu unutmayan Hz. Muhammed Mustafa,onun dinine girip 1400 yıl sonra bütün kafirlere,bütün dinsizlere,bütün iftiracılara,bütün pis kuduz gibi peygambere salya sümük saldıran azmış,kudurmuş dinsizlere rağmen,bu günlerde Allah yine müslümanları sabırla donatsın. Şu mübarek Ramazan ayında Resulullah aleyhiisselama iftira dolu,hakaret dolu,rezilce şeyler internet ortamında yayan bu kuduzları Allah'a havale ediyorum. Allah onların bin türlü belasını versin. Allah onlara lanet etsin.

Devamını oku:Ömer Döngeloğlu - Peygambere Hakaret Edenlere

PAYLAŞ

 

 

Facebook Sayfamız

Twitter Sayfamız

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dailymotion Sayfamız

Youtube Sayfamız 1


'Samanyolumedya',telif hakkı ihlaliyle ilgili hak talebi şikayetinde bulunduğu için,'iftiralarORG' YouTube hesabımız fesh olmuştur. Bu sebeple şahsen hazırladığımız çok önemli İftiralara Cevaplar videolarından bazıları maalesef kaybolmuştur.

Youtube Sayfamız 2

İLETİŞİM

Fikirlerinizi Önemsiyoruz

RSS

İftiralara Cevaplar
Здесь, чтобы производить качественные кирпичи продажа шлака в липецке .перехват смсвыйти из комнаты