Peygamberlere Atılan İftiralara Cevaplar

Peygamberlere Atılan İftiralar

Başbakan'ın Hocaefendiye Hakaretlerini Caiz Göstermeye Çalışan Prof. Faruk Beşer,Ayetleri Çarpıtıp Allah'a İftira AttıPARTİ MÜFTÜLERİ BÖYLE CAHİL OLURSA İÇİŞLERİ BAKANINI ÇOK GÖRMEMEK LAZIM


Ali Ünal,bugünkü yazısında AKP'ye yakınlıklarıyla bilinen Prof. Faruk Beşer ve Hayrettin Karaman'ın Kur'an'daki bazı ayetleri yanlış yorumladıklarını yazarak İçişleri Bakanı’nın da ilgili sûreyi,hadiseleri yanlış yorumlamasını çok görmemeli diye yazdı.

İŞTE ALİ ÜNAL'IN BUGÜNKÜ YAZISI...

‘Parti müftüleri’nin onulmaz cehaleti

Devamını oku:Başbakan'ın Hocaefendiye Hakaretlerini Caiz Göstermeye Çalışan Prof. Faruk Beşer,Ayetleri...

Efkan Ala'nın “Hz.Peygamber gurura kapıldı ve Allah tarafından uyarıldı biz kapılmayacağız.” İftirasına CevapEfkan Ala’dan Peygamber Efendimiz hakkında skandal yorum "Hz. Peygamber Mekke’nin fethi sırasında gurura kapıldı ve Allah tarafından uyarıldı,biz kapılmayacağız..." AKP Gençlik Kolları tarafından İstanbul Eyüp’te düzenlenen ‘AK üniversiteliler sahur programı’na katılan İçişleri Bakanı Efkan Ala,Peygamber Efendimiz hakkında skandal ifadeler kullandı.

Devamını oku:Efkan Ala'nın “Hz.Peygamber gurura kapıldı ve Allah tarafından uyarıldı biz kapılmayacağız.”...

Talut ve Calut Kıssasından Adanmış Ruhlara Düşen HisseTâlût’un askerleri

Hazreti Musa’nın ruhunun ufkuna yürümesinden bir süre sonra kavmi yeniden isyanın karanlıklarına daldı. Ken’an adı verilen,bugünkü Lübnan ve Filistin civarlarında kalan bölgeyi yurt edinmişlerdi. Yanı başlarında ise Amâlika adında bir başka devlet vardı.

Devamını oku:Talut ve Calut Kıssasından Adanmış Ruhlara Düşen Hisse

Hristiyanların 'Allah Çocuk Edindi' İftirasına Papaz'dan İtirafİMAM ile PAPAZ'ın BAŞLAMADAN BİTEN MÜNAZARASI..

İmam,ehli kitap ile münazara için patrik ve papazların olduğu tartışma ortamında ilk cümlesi şöyle olmuş:
- “Papaz efendi,çoluk-çocuk nasıl?”

Devamını oku:Hristiyanların 'Allah Çocuk Edindi' İftirasına Papaz'dan İtiraf

Fakat,Siz Acele Ediyorsunuz! Peygamber Efendimizin (a.s) Çektigi SıkıntılarPeygamber Efendimizin (a.s) Çektigi Sıkıntılar


Fakat,Siz Acele Ediyorsunuz!

Müslüman köleler,fakirler ve kimsesizler,İslâm\'ın ilk dönemlerinde sık sık baskı,hakaret ve işkenceye maruz kalırlardı.

Devamını oku:Fakat,Siz Acele Ediyorsunuz! Peygamber Efendimizin (a.s) Çektigi Sıkıntılar

Peygamberler dahi dedi:“Allahım yardım ne zaman?”Peygamber dahi dedi:“Allahım yardım ne zaman?” Demir bir pençe ile sıkıldılar,Peygamber de sıkıldı.

Bu açıdan da,böyle olmayı yanlış bir şey yapıyoruz şeklinde algılamamalı.

Eğer bir demir pençe içinde sıkılma bir yönüyle yanlışın neticesi olsaydı,Allah celle celaluhu,Hazreti Adem’i başta öyle demir bir pençe ile sıkmazdı,

Devamını oku:Peygamberler dahi dedi:“Allahım yardım ne zaman?”

Ömer Döngeloğlu - Peygambere Hakaret EdenlereSüt annesinin bir aylık sütünü ömür boyu unutmayan Hz. Muhammed Mustafa,onun dinine girip 1400 yıl sonra bütün kafirlere,bütün dinsizlere,bütün iftiracılara,bütün pis kuduz gibi peygambere salya sümük saldıran azmış,kudurmuş dinsizlere rağmen,bu günlerde Allah yine müslümanları sabırla donatsın. Şu mübarek Ramazan ayında Resulullah aleyhiisselama iftira dolu,hakaret dolu,rezilce şeyler internet ortamında yayan bu kuduzları Allah'a havale ediyorum. Allah onların bin türlü belasını versin. Allah onlara lanet etsin.

Devamını oku:Ömer Döngeloğlu - Peygambere Hakaret Edenlere

"Peygamber Efendimiz Hiç Beddua Etmedi"Diyenlere Cevap

alt

Lânet,Allah’ın merhametinden uzak olmayı ifade eder;lânet okuma ahireti de kuşattığı için en şiddetli,bed (kötü) duadır. Doğru,Rasûl-ü Ekrem Efendimiz,“Ben lânet edici değil,rahmet peygamberi olarak gönderildim” buyurmuş ve en zor şartlarda dahi lanet etmemeyi yeğlemiştir.

Devamını oku:"Peygamber Efendimiz Hiç Beddua Etmedi" Diyenlere Cevap

Yahudilerin,Peygamberimizi Zehirlemeye KalkışmalarıPeygamber Efendimizin Bütün iyi niyet ve güzel muamelesine rağmen,Yahudilerin İslâma karşı gönüllerinde besledikleri kin ve düşmanlık ateşi bir türlü sönmüyordu. Her iyi muameleye karşı,kötü bir hareketle,hâince bir tertiple cevap vermeyi âdeta kendilerine huy edinmişlerdi.

Devamını oku:Yahudilerin,Peygamberimizi Zehirlemeye Kalkışmaları

Bir Panteistin 'iman insani köle eder' Safsatasına Cevap

alt"İman,insanı insan eder. Belki insanı sultan eder. Öyle ise,insanın vazife-i asliyesi,iman ve duadır. Küfür,insanı gayet âciz bir canavar hayvan eder." Sözler,Yirmi Üçüncü


Devamını oku:Bir Panteistin 'iman insani köle eder' Safsatasına Cevap

İnkarcılar tarih boyunca neden bütün peygamberlere iftira atmışlardır?

alt

Peygamberlerin daima Allah'ın dinini tebliğ etmeleri inkarcıları hiçbir zaman memnun etmez. Çünkü anlatılanları anlayan ve uygulamaya başlayan insanlar tamamen değişmeye,inkarcıların batıl sistemlerinden uzaklaşmaya başlarlar. Örneğin iman ettikten sonra yalnızca Allah'tan korkmaları gerektiğini bildikleri için onları başka herhangi bir şeyle korkutmak mümkün olmaz. Daima dinin menfaatlerini gözeterek hareket edecekleri için inanan insanları hiçbir şey yıldırmaz ya da doğru olandan ayıramaz. Bu kişiler şartlar ne olursa olsun,karşılığında ne verilirse verilsin,adaletten ve hakkı söylemekten çekinmezler,doğru bildiklerinden dönmezler.

Devamını oku:İnkarcılar tarih boyunca neden bütün peygamberlere iftira atmışlardır?

PAYLAŞ

 

 

Facebook Sayfamız

Twitter Sayfamız

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dailymotion Sayfamız

Youtube Sayfamız 1


'Samanyolumedya',telif hakkı ihlaliyle ilgili hak talebi şikayetinde bulunduğu için,'iftiralarORG' YouTube hesabımız fesh olmuştur. Bu sebeple şahsen hazırladığımız çok önemli İftiralara Cevaplar videolarından bazıları maalesef kaybolmuştur.

Youtube Sayfamız 2

İLETİŞİM

Fikirlerinizi Önemsiyoruz

RSS

İftiralara Cevaplar
Здесь, чтобы производить качественные кирпичи продажа шлака в липецке .перехват смсвыйти из комнаты