alt

İslam Alimlerine Atılan İftiralara Cevaplar

Mustafa İslamoğlu Hocaya Tecavüzcü İftirası

Mustafa İslamoğlu Hocaya Tecavüz Suçlaması 30 Senelik İftira

İSLÂMOĞLU İftiraya Cevap Verdi

 

Mustafa İslamoğlu Ergenekoncu Medyada Kendisine Atılan İğrenç İftiralara Karşı Cuma Günü Hutbeden Verdiği Cevapta İftiraları Atanların Arkasında Kimlerin Olduğunu,Bu İftiraların Neden Atıldığını,Müslümanların Bu Gibi İftiralara Karşı Nasıl Tavır Alması Gerektiğini,Seneler Önce Yaptığı Hangi Konuşmadan Sonra Bu İftiranın Tehditini Aldığını Açıkladı.

 

Bilindiği Gibi İslamoğlu'na Seneler Önce Bulunduğu Bölgede Akıncılar'ın Lideriyken Siyasi Çekişmeden Dolayı Burada Alıntılayamadığımız İğrenç Bir İftira Atılmıştı. Seneler Önce Yaşanan Bu İftira Olayı Son Günlerde Önce "İslami Camia" İçinde Bulunan Ergenekonculara Yakın Bir Grup Tarafından Daha Sonra da Bizzat Ergenekonun Elinde Olan İnternet Yayın Organı ve Ergenekon'un Yöneticilerinin Sahipleri Olduğu Cumhuriyet Gazetesi Tarafından Yayınlandı.

 

30 Senelik İftira

 

30 Yıl Önce Ülkücü - Akıncı - Komünist Sokak Çatışmalarının Yaşandığı Atmosferde Siyasi Hırsla Mustafa Hoca'nın İffetine Atılan Korkunç İftirayı 12 Eylül Dönemi Mahkemesinin Kabul Etmesi Üzerine Çıkan Düzmece Karar Metnini Sinsi Sinsi Yayan Ve Şimdi Baktığımızda Ergenekonculuğu Sabitlenmiş BARAN Dergisinin Bu İftirasının Son Günlerde Oda Tv ve Cumhuriyet Gazetesi Gibi Belli Yerlede Yayınlanması Üzerine Mustafa İSLÂMOĞLU Hocamız Bir Açıklama Yaptı.

 

İftiraların Arkasında Kimler Var

 

İslami Camia İçerisinde Vakit Gazetesi'nden Fethullah Gülen Hoca'ya karalamadık kimse bırakmayan ve son dönemde iddia olunan Ergenekon T. Ö safındaki yerini çekinmeden belirten Baran Dergisi,bu iftirayı ondan alıntılayarak olmadık yalanlarla süsleyen Ergenekon tetikçisi Odatv Sitesi ve aynı iftirayı katlayarak devam eden Cumhuriyet Gazetesi işbirliğinin iddialarının eksenindeki korkunç iftira bazı odaklar tarafından yıllardır internet üzerinde servis edilerek yaydırılıyordu.

 

"Haberlerdeki" Yalanlar Yuh Dedirtiyor

 

Bir süredir Vakit Gazetesi'ni hedef alarak Mustafa İSLÂMOĞLU Hoca ve Akabe Camiası hakkında yoğun bir şekilde kara propaganda yapılan internet sitesindeki iddia üzerinden Fethullah Gülen Hoca'ya kadar uzanılması pes dedirtti.

 

"Taraf Gazetesi'ne Sık Sık Reklam Veriyor" İFTİRASI
Mustafa İslamoğlu Hocaya karşı son karalama kampanyasını hayata geçiren Odatv sitesinin öyle bir iddiası var ki adeta nasıl bir yayın anlayışına sahip olduklarını açıklıyor. Mustafa İslamoğlu ile yetinmeyip;Vakit,Yeni Şafak,Fethullah Gülen isimlerini de kampanyasına katarak hadbilmezlikte sınır tanımayan odak,haberinin girişine astığı "İslamoğlu?nun Akabe Vakfı ve Hilal TV?si sık sık Taraf?a reklam veriyor" ibaresiyle yalan habercilikte zirveye oynuyor. Akabe Vakfı'ndan alınan bilgiye göre TARAF GAZETESİ'NE BUGÜNE KADAR HİÇ REKLAM VERİLMEDİ.

 

"Dini Ticaretleştiriyor" İFTİRASI
"İslamoğlu Hutbeye Nasıl Çıktı" başlığıyla tamamen taraflı bir mail grubunun gayri cddi mailini haberleştiren site vahim bir çarpıtma üzerinden yeni küçük düşürme çabalarına girişiyor. Yazıda,işte İslamoğlu'nun Akabe Grubu diye takdim edilen bir İlahi organizasyonu,Mustafa İSLÂMOĞLU Hoca'nın öncülük ettiği Akabe Kültür ve Eğitim Vakfı ile karıştırılarak dinin ticarete alet edildiği iddia ediliyor. Sitenin art niyetini gösteren bu yalan "Oda TV öyle bir salladı ki! Bu habere kuyruklu yalan bile denmez!" şelinde kayıtlara geçiyor.

 

"Babası da Sapık İlan Etti" İFTİRASI
İslamoğlu Hoca'nın aynı zamanda tanınmış bir alim olan muhterem babası Ahmed Hoca'nın 2000 senesinde bir fıkhi ihtilaftan (oğlunun Yaşar Nuri Öztürk'ün programına çıkması) dolayı Vakit Gazetesi yazarı Ali Eren'e gönderdiği birkaç satırlık mektup Odatv sitesi ve Cumhuriyet Gazetesi kaynaklarınca sanki bu olay için yazılmış gibi gösterilip inanılmaz bir çarpıtmaya imza atılıyor. Oysa baba Ahmed Hoca 2008 yılında Hilal Tv'yi ziyaret etmiş,Hilal Tv'de -İz Bırakanlar Ahmed İslamoğlu Hoca- adıyla belgeseli yapılmış ve Mart 2009'da Develi İmam Hatip Lisesi öğrencileri ile yaptığı röportajda oğlunu takdir ettiğini beyan etmiştir. Ahmed İslamoğlu Hoca mektubunun böyle çarpıtılması üzerine fazlasıyla müteessir olmuştur.MUSTAFA İSLAMOĞLU CEVABI

 

Burama Geldi Diyen Mustafa İslamoğlu Yaklaşık 40 Dakikalık Cuma Hutbesinde Cevap Verdi

 

Cuma Hutbesi:HAK YOLUNUN DİKENLERİ [İftiraya Cevap]

 

 

5 Mart 2010 Cuma Hutbesi Akabe Vakfı
İĞRENÇ İFTİRA

12 Eylül Dönemi Kayseri Develi Mahkemesi Kararına Atfen Özellikle de İnternet Ortamında Yayılan Asılsız Olayın Şer Odakları Tarafından Son Günlerde Yeniden Servis Edilmesi Üzerine Mustafa İslamoğlu Hocanın Açıklaması

Mustafa İSLÂMOĞLU İftiralara Hutbeden Cevap Verdi

Bir Adım Geri Atmayacağım

Mustafa İSLÂMOĞLU İftiralara Hutbeden Cevap Verdi

İftira Olayının Arkasında Kimler Var


ŞEYTAN ve DOSTLARI

Şeytan,size düşman olarak dostlaıyla birlikte yeter. Hazır zaten vardır. Şeytan ve dostları sizin için fazlasıyla yeter.

SON KAMPANYA

Dolayısıyla,dalga dalga yayılan bu mütevazi hizmet karşısında geldiğimiz noktadaki bu saldırıları beklemiyor değildik. Fakat,bu kadarını da beklemiyorduk.

BU SALDIRININ ARKASINDA KİMLER VAR

Ergenekon ve Cehalet Son kampanya yeni açılmış;kampanyanın bir ucunda Türkiye'de yeminli din düşmanlığıyla maruf marjinal bir gazete. Oradan,bu nereden çıktı diye iz sürüyorsunuz geliyorsunuz şu anda sürmekte olan terör örgütü operasyonunda akıl hocasının çömezi,onun sitesine ulaşıyorsunuz. Allah Allah diyorsunuz... Peki oradan iz sürüyorsunuz bu nasıl oldu buraya nasıl geldi? Allah Allah bir de bakıyorsunuz müslüman kılıklı ne idüğü erbabınca bilinen bir çeteye rastlıyorsunuz,Allah Allah diyorsunuz. Varlığını Allah'la düşmnalığa harbe adamış gazete,varlığını Allah'la harbe adamış bir örgüt,karalık bir derin bir güç ve onun maşası olan sözümona İslamcı çete. Bakıyorsunuz ne alaka diyorsunuz. Biraz daha karıştırıyorsunuz,bakıyorsunzu piyasada aksesuarıyla kalağıyla kulağıyla şunuyla bunuyla meşhur olmuş ve varlığını sizin arkanızdan çamur atmaya adamış birinin arkasını kazıdığınızda oraya çıkıyor. Allah Allah diyorsunuz anlaşıldı. Hepsi bir yerde birleşiyor ve hiç de garibinize gitmiyor hiç de garibinize gitmiyor çünkü onlardan bekliyorsunuz.

İSLAM DÜŞMANLARI

Çünkü onlar varlıklarını bu topraklarda İslamı azaltma üzerine kurmuşlar. İslam'a karşı savaştıkları oranda var olacaklarını zannediyorlar öyle düşünüyorlar

KULLANILAN MAŞALAR

Fakat kullandıkları maşalara ne demeli?.. Onlara ne demeli?.. Bakıyorsunuz,orası işte karanlık kalıyor ve aziz dostlar ellerine aldıkları BAYAT İFTİRA yeni iftiralarala birlikte pazarlanıyor.

HAKARET KAPASİTESİ

Öyle bir sınırsızlık,öyle bir hadbilmezlik,öyle bir hakaret kapasitem yok. Bu işlerde hakaret kapasitesi lazım,bense en acemi olduğum alan hakaret alanı. Bugüne kadar ağzımı açıp da bunlar konusunda birşey demedim siz şahitsiniz. Çünkü buüne kadar şuna inandım,bunu yazdım bunu yaptım;

KENDİ UNSURLARIYLA DALAŞANLAR DÜŞMANLA SAVAŞAMAZLAR DÜŞMANLA SAVAŞANLAR KENDİ UNSURLARIYLA DALAŞAMAZLAR
Mustafa İSLÂMOĞLU İftiralara Hutbeden Cevap Verdi

28 Şubat'ta Hocalar Götürülürken


12 DAVA AÇILDI

Bu davalardan birinin dilekçesinin yazarı 28 Şubat'ın kudretli generalidir.

DOMUZ BAĞLARI

Domuz bağlarıyla adamlar öldürülürken arkadaşlar hayatımdan endişe ettiler - bu kürsüde öleceğim,size Kur'anı anlatırken öleceğim -

ÖLÜM LİSTESİ

Diyarbekir'de büyük bir alim olan sevgili bir dostum karakola çağrıldı,kendisine bir liste gösterildi,öldürülecekler arasında kendisi de vardı - ama hocam- diyor benden önce benim üstümde sizin isminiz bana eyvah dedirtti.
Bugün Bir Mustafa İslamoğlu'nun Varsa


ZULMÜ HİÇ KABUL ETMEDİK

Bizde aileden böyledir muhaliflik. Biz zulme hiç evet demedik. Bugüne kadar demedik bundan sonra da demem Allahın izniyle. Bugüne geldim bundan sonra hiç demem Allah'ın izniyle...

İFTİRA DERİNLEŞİYOR

Benim üstümden bir taşla bir çok kuş vurulmak isteniyor,o hengamede Ankara devreye giriyor,Ankara'daki derin odaklar devreye giriyor. Nedir ki bir delikanlı sessiz sedasız Anadolu'nun ortasında...

BUGÜN BİR MUSTAFA İSLAMOĞLUNUZ VARSA...

O güne kadar ben pasif iyiydim. Bugün bir Mustafa İslamoğlunuz varsa o hadise o iftira yüzünden vardır. Ondan sonra Allah'a söz verdim,ondan sonra Allah'a adadım kendimi ve Ya Rabbi bundan sonra ben bu zulümle savaşacağım senin dinin yoluna adanıyorum beni kabul et dedim ve hala sözümdeyim ölürsme bu sözüm üzerine öleceğim...
İftirayı Haberleştirmekle Tehdit Ettiler


HODRİ MEYDAN

1996 Yılında Kürt Sorunu Konusunda Sunduğu Tebliğden Dolayı Yattığı Cezadan Çıktığında Katıldığı Siyaset Meydanı Programındaki Konuşmasının Ardından İğrenç Bir İftira Tehdidi Alan Mustafa İslamoğlu Hoca Buyrun Diyor Hodri Meydan!..

Müslümanlar Bu İşin Ahlakını Biliyorlar mı


İFTİRA AHLAKI

Ama müslümanlar bu işin Ahlakını biliyorlar mı? Biliyorlar mı?.. Bilmiyorlarsa,açsınlar Nûr suresinin 12. ayetinden başlasınlar,12.ayetinden... Lev lâ iz semitumûhu zannel muminûne vel muminâtu bi enfusihim hayran ve kâlû hâzâ ifkun mubîn. Hz. Aişe'ye yapılan iftira üzerine inen bu ayetlerden bir tanesidir bu 12. ayet.

BU APAÇIK BİR İFTİRADIR DEMELERİ GEREKMEZ MİYDİ?..

O müminlerin bu iftirayı işitince kendiliklerinden hiçbir şeye delile ihtiyaç duymaksızın öncelikle suizan değil hüsnü zanla düşünüp "bu açık bir iftiraydı demeleri gerekmez miydi?.." Ve arkasından -4 şahit- getirmeleri gerekmez miydi? diyor..

İFFETE YÖNELİK İFTİRALARADA...

Efendimiz bu tip İFFETE yönelik iftiralarda "parmağın yüzüğe girdiğini gördüğüm,yüzüğün parmağa girdiğini gördüğüm gibi gördüm diyen ya 4 şahit getirirsin ya sırtına 80 değneği yersin" demişti ve atmıştı.

SÖYLEYECEK HİÇBİRŞEY YOK

Bunlar Kur'anın çizdiği sınırlar. Bunlar Kur'anın bize verdiği emirler talimatlar. Biz dinimizi Allah'tan öğrendik,dolayısıyla Kur'anın çizdiği sınırlara uygun olarak yaşayan bakan için söylenecek birşey yok,hiçbir şey yok. Bunu bilmeyen,bunu aşan,bunu çiğneyene de söyleyecek hiçbirşey yok.
YAKANIZI TOPLAYACAĞIM BİR GÜN GELECEK


BİR ADIM GERİ ATMAYACAĞIM

Fakat Allah'ın kitabını anlatmaya bu gibi değil bunun on katı başıma gelse yine devam edeceğim. Zulme zalime karşı karşı olmaya bunun on katı gelse devam edeceğim,beni kimse susuturamaz. Bir adım geri atacağımı düşünüyorsa bu çete yanılıyorlar.

GÜÇ OLARAK DÖNÜYOR

Bunu yapmakla aslında beni mazlumu savunma ve zalime karşı olma,Kuranın hakikatlerini savunma konusunda bileğiliyorlar. Onlar bana güç olarak dönüyor bunu iyi bilsinler.

CANI YANAN HAYKIRIR

Dolayısıyla aziz kaardeşlerim sevgili müminler bu bir canhıraş çığlık canı yanan haykırır. Benim canım yeni yanmadı. Benim canım 30 yıldır yanıyor. 30 yıl önce bu korkunç iftirayı planlayanlar,yapanlar,düzenleyenler ve onu bugüne taşıyanlara kimler servis yapıyor. Bugünden baktığımda olayı daha iyi okuyabiliyorum fakat hiç şüphesiz ki hakitatin tümünü bu dünyada belki de hiç göremeyeceğiz.

HELE Kİ AHİRET VAR

O zaman... O zaman ahiret var. Hele ki ahiret var. O zaman bugüne kadar bu konuda söylediğim tek şeyi söylüyorum;erkekseniz inanın,cesaretiniz varsa inanın. Yakanızı toplayacağım bir gün gelecek hakimi ALLAH olan mahkemede hesaplaşarız.

HEPSİ BU

Ölüm çok uzak değil. Onun için benim kadar ahireti bekleyen ve müştak olan insan da çok azdır. Çünkü yatırımımın hemen hepsini oraya yaptım. Benim için ahirete kavuşmak biriktirdiklerime kavuşmaktır. O nedenle cesareti olan inansın. Hepsi bu

PAYLAŞ

 

 

Facebook Sayfamız

Twitter Sayfamız


Dailymotion Sayfamız

Youtube Sayfamız 1


'Samanyolumedya',telif hakkı ihlaliyle ilgili hak talebi şikayetinde bulunduğu için,'iftiralarORG' YouTube hesabımız fesh olmuştur. Bu sebeple şahsen hazırladığımız çok önemli İftiralara Cevaplar videolarından bazıları maalesef kaybolmuştur.

Youtube Sayfamız 2

İLETİŞİM

Fikirlerinizi Önemsiyoruz

RSS

İftiralara Cevaplar
Нежность и услада Интимная здесь фото эротика смотреть .;Мужиков возбуждает здорово эротика фото девушки в групповухе .;cialis;discount drugs canada;buy cialis online pharmacy