alt

Yeni Sitemize Bekliyoruz www.iftiralaracevap.com
Son dakika güncel iftiralara güncel cevaplar burada www.iftiralaracevap.com

Fethullah Gülen Hacca Gitmedi İftirasına Cevap

Fethullah Gülen Hacca Gitmedi diye iddia edenler komik olduğu kadar acınacak durumda gülünç yalan söylüyorlar.

Güya Fethullah Gülen hiç hacca gitmemiş ve gitmeside mümkün değilmiş. Çünkü giderse tarikat lideri ve şeyh olduğu için öldürülürmüş.

Fethullah Gülen bir şeyh değil ayrıca bir tarikat lideri değil. Tarikat lideri olduğu 2000 yılında başlayan ve 24 Haziran 2008 tarihine kadar devam eden mahkeme sürecindeki iddialar arasındaydı. Ancak bu iddilar mesnetsiz bulunarak açılan dava Yargıtay Ceza Genel Kurulu?nun beraat kararıyla sona erdi.

Ne zaman isterse hacca gider. Ancak ona 3 kez suikast timi gönderenler ve bu komik iddiaları sergileyen din düşmanları acaba kendileri 1 kez hacca gitti mi soruyorum.

Fethullah Gülen Hocaefendi üç defa Hacca gitmiştir ve diyanet tarafından Türkiye adına vazifeli olarak gönderilmiştir. Bunları öğrenmek çok zor değildir fakat kasıtlı insanlar tarafından iddia edilmiş çok defa tekzip edilmiş ve bazende iddia sahipleri tazminat ödemeye mahkum olmuşlardır.

Ne zamandan beri Arabistandaki rejimi tasvip etmeye başladınız!!!!

Prof Dr Çok ünlü yaşlı... zat bunu bilmiyor mu sence?

Türkiyede yaşayan bir sürü şeyh vardır. Ve defalarca hacca gitmelerine rağmen kaç tanesi katledilmiştir??????

İşte kendilerini komik duruma düşürmeyi meslek haline getirmiş cahiller,yalancılar,iftiracılar,fitneciler. Araştırma özürlü zavallılar....

Bir başka yalanda bu yazının iddianın Erdal Atabek'e ait olduğudur. Bakın Erdal Atabek sitesinde (www.erdalatabek.com) ne diyor "İnternette "Erdal Atabek" imzasıyla Fettullah Gülen hakkında yazılmış bir yazı dolaşmaktadır. Bu yazı Erdal Atabek tarafından yazılmamıştır".

PAYLAŞ

 

 

Dailymotion Sayfamız

Facebook Sayfamız

Twitter SayfamızİLETİŞİM

Fikirlerinizi Önemsiyoruz

RSS

İftiralara Cevaplar