alt

Yeni Sitemize Bekliyoruz www.iftiralaracevap.com
Son dakika güncel iftiralara güncel cevaplar burada www.iftiralaracevap.com

İFTİRALARA CEVAPLAR

Hizmet Hareketine "Şerefsizler"Deyip "Mahkemeye Vermezseniz Köpeksiniz"Diyen Sözde Nur Talebesi Kim Çıktı?

altSadeleştirme ihtilafından istifade ederek Hizmet Hareketi ile Nur Talebeleri arasında tefrika tohumları atıp fitne çıkarmak amacıyla gizli ifsad şebekesi tarafından kurulan "Risaleme Dokunma" (https://www.facebook.com/groups/168600559955693/) facebook grubunda Risale-i Nur talebelerinin asla sahip olmadığı çirkin üsluplar ile Risale-i Nur'un -sözde- müdafası yapılıyor. Daha önce adminlerinin ana avrat küfürleşmelerini ifşa ettiğimiz fitne sayfasında şimdi hizmet hareketine gönül vermiş gönül erlerine çok çirkin hakaretler edilerek meydan okunuyor. Bediüzzaman Hazretlerinin ifade ettiği gibi "Hile ve fitne perde ardında kaldıkça tesir eder,zahire çıkmakla iflas eder,kuvveti söner" prensibince hileyi ve fitneyi söndürmek için bu fitne ateşine odun taşıyanları ifşa etmeye devam ediyoruz.

Nur Siyah Nur (https://www.facebook.com/nur.siyah.986) sahte profil adı altında Abdullah AYMAZ hoca,Faruk ARSLAN abi ve diğer hizmet erlerinin bulunduğu bir mekanda yapılan toplantının fotoğrafı altına çok çirkin küfürler ve beddualar eden zihniyete sahip kişinin kim olduğunu araştırdık.

Nur Siyah Nur kod adlı kişi,Üstad'ın üslubuna,ahlahkına,gönlüne asla uygun olmayan ve hiç bir Risale-i Nur talebesinin kabul edemeyeceği çirkin sözlerle,kin ve nefretle yazdığı yazının resmini aşağıya ekledik:

alt

Resmin üzerine paintlediği resmin üzerine şunlar yazmış;

Nur Siyah Nur:
"Neskafe yudumlayarak sadeleştirme ihaneti yapan ŞEREFSİZLER. Hapishanelerde,sürügünlerde,soğuk hücre duvarları içinde,kibrit kurutlarında yazılan eserleri keyfinizce bozamayacaksınız. Allah sizleri KAHRETSİN. BU İHANETİNİZ,BU ŞEREFSİZLİĞİNİZ,bu vurdumduymazlığınız,bu keyfi davranışlarınız sizin SONUNUZU GETİRİR İNŞALLAH. Rabbim öyle bir MUSİBET VERSİN Kİ SİZLERE KAHRU PERİŞAN OLASINIZ. REZİL RÜSVA OLASINIZ. Dünyanız da ahiretiniz de CEHENNEME DÖNSÜN. ADİ MAHLUKLAR."

alt

Altına yazdığı yorumda ise şunları söylüyor;

Nur Siyah Nur:"HAYDİ ŞEREFSİZ MAHLUKLAR. BU İFADELER DOLAYISI İLE DAVA AÇIN da umumunuz CİNAYETİNİZİ,İHANETİNİZİ ilan edelim. Eskiden Nur Risalelerinin serbestiyeti için hapis yatanlar olduğu gibi SİZİN ŞEREFSİZLİĞİNİZİ HAYKIRAN BİZLER de bu sadeleştirme teşebbüsü son bulana kadar en AĞIR CEZALARA RAZIYIZ. DAVA ETMEZSİNİZ EN ADİ KÖPEKSİNİZ. "EY EKPEK ÜL KÜPEKADAN TEKEPKÜP ETMİŞ KÖPEKLER...""NUR SİYAH NUR" KOD ADLI KÜFÜRBAZ KİMDİR?

Nur Siyah Nur kod adlı küfürbaz paylaşımlarından kendini ele verdi. Nur Siyah Nur,Genç Nurculardan Bigilendirme.docx dosyasını Risaleme Dokunma sayfasından paylaştı.

alt
Paylaştığı dosyayı açtık ve Belge Özelliklerine Girdik.

alt

Metnin Yazarı "ALİ BİLGİNÇ" olarak karşımızdaydı. Facebookta yaptığımız araştırma da Ali BİLGİNÇ'in kişisel bilgilerine ulaştık.İŞTE "NUR SİYAH NUR" KOD ADLI ŞAHSIN KENDİ FACEBOOK PROFİLİ.

Ali BİLGİNÇ
https://www.facebook.com/ali.bilginc.3

alt"Nur Siyah Nur" kod adlı küfürbazın Email Adresi ve Telefonu,Çalıştığı Yer ve Görevi:

alt

alt
Ali BİLGİNÇ
Email:alibinginc [at] iyte.edu.tr
Tel:90 232 7507009
Cep. Tel:0506 2105592

alt

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitütüsü Mali İşler Şubesi (Tedavi Memuru,Ambar Memuru,Ayniyat Memuru) "Nur Siyah Nur" kod adlı Ali BİLGİNÇKOMÜNİST NAZIM HİKMET HAYRANI SÖZDE NURCU Nur Siyah Nur kod adlı Ali BİLGİNÇ

alt


"URLA NUR DERSHANESİ" SAHTE PROFİLİ DE AYNI KİŞİ

URLA'LI ALİ BİLGİNÇ,AYNI ZAMANDA "URLA NUR DERSHANESİ" (https://www.facebook.com/urlanurdershanesi.urlanurdershanesi) PROFİLİ ALTINDA DA HOCAEFENDİ VE HİZMET HAREKETİNE HAKARET VE İFTİRALAR ATIYOR. Bu ismi kullanmasında ki amacı da Urla'da ki nur dershaneleri adına konuşuyormuş gibi gösterip,sözlerine itibar edilmesini sağlamak ve fitnesini yayılmasını kuvvetleştirmek. "Adana Nur" ismiyle de Adanalı Baha Yıldız yazmaktadır. Bu fitnecilerin yazdıkları küfürlerin Adana daki Nur dershaneleri ile hiç bir ilgilerinin olmadığını ilan ediyoruz.

altNUR SİYAH NUR KOD ADLI SÖZDE NUR TALEBESİ ALİ BİLGİNÇ'TEN TÜRK POLİSİNE,TÜRK MAHKEMELERİNE VE HİZMET HAREKETİNE İFTİRA

Beni mahkemeye vermezseniz şerefsizsiniz dedi ama bütün ısrarlarımıza rağmen istediğimiz adres ve kimlik bilgilerini bize vermedi:) biz bulduk.

altNUR SİYAH NUR KOD ADLI SÖZDE NUR TALEBESİ ALİ BİLGİNÇ,YUKARIDAKİ KONUŞMADAN HEMEN SONRA AFİŞE OLDUĞUNU ANLAYINCA PANİKLE KENDİ PROFİLİ KAPATTI. HALBUKİ BU HAREKETİ AFİŞE OLDUĞUNA BİR BAŞKA DELİL TEŞKİL ETMEKTEDİR.

altEY MÜFTERİ. SENİ KAMU VİCDANINDA YARGILANMAYA BIRAKIYORUZ. İŞTE SANA MAHKEME... EHEMMİYET VERMEDİĞİN TEHDİDİMİZ OLAN ÖBÜR TARAFTAKİ MAHKEME-İ KÜBRA DAHA ÇETİN OLACAK....

altNUR SİYAH NUR KOD ADLI SÖZDE NUR TALEBESİ ALİ BİLGİNÇ'TEN BAYANLARA GALİZ KÜFÜRLER.

Kişi başkasını kendi gibi bilirmiş...

alt

Herkes tavır ve davranışlarıyla karakterini ortaya koyar. Kötü söz sahibinindir.

alt
NUR SİYAH NUR KOD ADLI SÖZDE NUR TALEBESİ ALİ BİLGİNÇ'TEN BİR BAŞKA ALÇAKLIK DAHA. MİLYONLARIN SEVGİLİSİ MUHTEREM HOCAEFENDİYE KARİKATÜR YOLUYLA HAKARET...

alt
İŞTE RİSALEME DOKUNMA GRUBUNUN UZMAN FİNTECİ YÖNETİM KADROSU


alt

Beni mahkemeye vermezseniz köpeksiniz diyen Ali Bilginç fake hesaplarını kapattı sandık ama Serhan Yazar ismiyle faaliyetine devam ediyor. Adam kedi hastası olduğu için bulmak kolay oldu.
https://www.facebook.com/ali.bilginc.3
https://www.facebook.com/serhan.yazar.7

Hemde dokunmacı grubun yöneticisi ilk 11lerde
https://www.facebook.com/groups/risalemedokunma/admins/?order=default

İLGİLİ KONULAR:

Risale-i Nurların Müdafası Kimlere Kalmış ? (Ana avrat internette küfür eden sözde nur talebelerine mi?)
http://www.iftiralar.org/fethullah-gulen-hocaefendiye-atilan-iftiralar/1895-risale-i-nurlarin-mudafasi-kimlere-kalmis.html

Sadeleştirmeyi yapan kim,Hocaefendi bu hadisenin neresinde?
http://www.iftiralar.org/fethullah-gulen-hocaefendiye-atilan-iftiralar/1713-sadelestirmeyi-yapan-kim-hocaefendi-bu-hadisenin-neresindedir.html

Sadeleştirme Yapanlara İftira Etmeme Ve Yeniden Düşünmeye Bir Davet
http://www.iftiralar.org/gonulluler-hareketine-atilan-iftiralar/1690-sadelestirme-yapanlara-iftira-etmeme-ve-yeniden-dusunmeye-bir-davet.html

PAYLAŞ

 

 

Dailymotion Sayfamız

Facebook Sayfamız

Twitter SayfamızİLETİŞİM

Fikirlerinizi Önemsiyoruz

RSS

İftiralara Cevaplar